Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £1.50
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 0.2 in |
| Width | 27.6 in |
| Length | 27.6 in |
| SKU | sb2302121824533292 |
Author: c***e
Date:
Review: 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: c***o
Date:
Review: attention... petit .... pour enfants.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***n
Date:
Review: no sé si es muy pequeño para mí, o no lo sé colocar bien jajaja
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***5
Date:
Review: esattamente come descritto
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.